Lotto lotto
Wyniki lotto lotto O lotto lotto Systemy Lotto lotto Filmiki i reklamy lotto Forum lotto lotto Wymiana linkami lotto Kontakt

Polecamy

Stroje dla hostess
Przelicznik walut
Tkaniny
Wynajem samochodów dostawczych Warszawa
Wirtualne biuro Warszawa

Statystyki

statystyka

Online: 2


Lokaty internetowe
Już dziś zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi możliwościami zarabiania oraz inwestowania pieniędzy bez ruszania się z domu - lokatami internetowymi. Ich największą zaletą jest możliwość zakładania przez 24 godziny na dobę. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także fundusze inwestycyjne, lokujące kapitał w surowce takie jak złoto, srebro, miedź czy platyna. Oczywiście nie brakuje funduszy opartych na notowaniach giełdowych czy też rynku forex. Sprawdź: lokaty internetowe, lokaty
Lotto: wyniki lotto, centrum informacji o grach prowadzonych przez Totalizator Sportowy.
 

Lottok

Lotto

Lotto

Lotto

Lotto jest najstarszą z gier liczbowych prowadzonych przez Totalizator Sportowy. Jego początki sięgają lat 50-siątych ubiegłego stulecia. Daje ona możliwość największych wygranych (często wielomilionowych wygranych)! Losowania dużego lotka odbywają się we wtorek, czwartek i sobotę. Na i-lotto.pl zawsze znajdziesz najświeższe wyniki lotto z każdego losowania. Jeśli chcesz poznać wcześniejsze wyniki dużego lotka to zapraszam do archiwum wyników.


Zasady gry

Opłata za jeden zakład prosty dużego lotka wynosi 2 zł (w tym: stawka podstawowa 1,60 zł + 25% dopłaty na rozwój kultury fizycznej oraz wspieranie kultury narodowej).

W zakładach prostych typujemy 6 spośród 49 liczb. W zakładach systemowych typujemy od 7 do 12 spośród 49 liczb. W metodzie"blankietowej" skreślamy od 1 do 8 zakładów na jednym blankiecie. Metodą "chybił - trafił" możemy zagrać od 1 do 10 zakładów na jednym kuponie - numery są losowo zakreślane przez komputer.

Jeśli w danym losowaniu nie padnie główna wygrana, następuje kumulacja puli na wygrane I stopnia, do czasu kolejnego losowania (oczywiście jeśli znów nie padnie główna wygrana sytuacja się powtarza). Na wygrane przeznaczone zostaje przynajmniej 51 % łącznej kwoty stawek wpłaconych za udział w grze.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym regulaminem gry Duży Lotek pobranym ze strony www.lotto.pl.

Loterie dla wielu osób są swego rodzaju hobby, które oprócz emocji gwarantuje także możliwość wygrania ogromnych pieniędzy. Różne instytucje organizują przeróżne loterie, jednak lider na tym rynku pozostaje niezmienny. Jest nim Duży Lotek.

Duży Lotek jest najstarszą loterią organizowaną przez Totalizator Sportowy. Pierwsze losowanie odbyło się już w połowie XX wieku. Od tego czasu nieprzerwane gra ta jest loterią numer jeden w Polsce. Powód takiego stanu rzeczy jest jeden. Duży Lotek jako jedna z nielicznych gier daje szanse wygrania nawet kilkudziesięciu milionów złotych! Dotychczas największą sumą, jaka padła w losowaniu była kwota 20 milionów złotych, wygrana przez mieszkańca Warszawy w 2004 roku.

Zdobycie takiej małej fortuny wcale nie jest trudne. Kupon Dużego Lotka to koszt 2zł. Nie musimy nawet "męczyć się" skreślaniem liczb - może nas wyręczyć komputer. A potem pozostaje tylko oczekiwanie na wyniki Dużego Lotka, które znaleźć można w Polsacie oraz na stronie internetowej www.lotto.pl.