Lotto lotto
Wyniki lotto lotto O lotto lotto Systemy Lotto lotto Filmiki i reklamy lotto Forum lotto lotto Wymiana linkami lotto Kontakt

Polecamy

Stroje dla hostess
Przelicznik walut
Tkaniny
Wynajem samochodów dostawczych Warszawa
Wirtualne biuro Warszawa

Statystyki

statystyka

Online: 2


Lokaty internetowe
Już dziś zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi możliwościami zarabiania oraz inwestowania pieniędzy bez ruszania się z domu - lokatami internetowymi. Ich największą zaletą jest możliwość zakładania przez 24 godziny na dobę. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także fundusze inwestycyjne, lokujące kapitał w surowce takie jak złoto, srebro, miedź czy platyna. Oczywiście nie brakuje funduszy opartych na notowaniach giełdowych czy też rynku forex. Sprawdź: lokaty internetowe, lokaty
Multi Multi Plus: wyniki losowania multi multi plus, multi multi plus wyniki, informacje: systemy, statystyki i archiwum multi multi plus.
 

Multi multi plus

Multi multi plus

Multi multi plus

Multi Multi Plus został wprowadzony 8 października 2007 r. jako nowa opcja do gry Multi Multi. Liczba "Plus" jest ostatnią liczbą w kolejności losowania. Jest to dodatkowa możliwość dużo większych wygranych niż tylko w Multi Lotku, a zarazem dodatkowe zalety dla graczy: jedno losowania - dwie wygrane, klarowne zasady, większe wygrane, gwarantowane wysokości wygranych. Udział w losowaniu z opcją "Plus" kosztuje 5 zł. Maksymalna wygrana w multi multi plus wyniosła 25 milionów złotych (przy wybraniu opcji "Plus" i dziesięciokrotnej stawce bazowej. Pierwszą, historyczną liczbą Plus wylosowaną 8 października 2007 roku jest 68.

Losowania Multi Multi Plus odbywają się codziennie. U nas znajdziesz zawsze najaktualniejsze wyniki ze wszystkich losowań lotto. Zachęcamy także do zapoznania się z działem Systemy Lotto - znajdziesz tu wiele porad dzięki którym twoje wygrane powinny znacznie wzrosnąć!Zasady gry

  • Multi multi Plus to dodatkowa możliwość wygranych w Multi Lotku.
  • W Multi Multi Plus można grać wyłącznie grając w Multi multi.
  • Plusem jest ostatnia (dwudziesta) wylosowana w Multi Lotku liczba.
  • Jeśli wśród wytypowanych liczb na kuponie, znajduje się Plus oznacza to wygraną, jej wysokość określona jest w tabeli wygranych.
  • Na opłatę za pojedynczy zakład Multi multi Plus, która wynosi 5 złotych składa się: stawka za pojedynczy zakład Multi multi z 25 % dopłatą oraz stawka za pojedynczy zakład Multi Multi Plus wraz z 25 % dopłatą.
  • Cena zależy od wybranej stawki i liczby losowań.
  • Wysokość wygranych jest gwarantowana i nie zależy od liczby szczęśliwych zwycięzców.
  • Żeby wygrać wystarczy trafić Plusa a wysokość wygranych zależy od ilości poprawnie wytypowanych w Multi Lotku liczb i wielokrotności stawki.

Dla chętnych zamieszczamy regulamin gry Multi Multi i Multi Multi Plus z oficjalnej strony totalizatora - lotto.pl.