Lotto lotto
Wyniki lotto lotto O lotto lotto Systemy Lotto lotto Filmiki i reklamy lotto Forum lotto lotto Wymiana linkami lotto Kontakt

Polecamy

Stroje dla hostess
Przelicznik walut
Tkaniny
Wynajem samochodów dostawczych Warszawa
Wirtualne biuro Warszawa

Statystyki

statystyka

Online: 2


Lokaty internetowe
Już dziś zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi możliwościami zarabiania oraz inwestowania pieniędzy bez ruszania się z domu - lokatami internetowymi. Ich największą zaletą jest możliwość zakładania przez 24 godziny na dobę. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także fundusze inwestycyjne, lokujące kapitał w surowce takie jak złoto, srebro, miedź czy platyna. Oczywiście nie brakuje funduszy opartych na notowaniach giełdowych czy też rynku forex. Sprawdź: lokaty internetowe, lokaty
Kolektura lotto: jak otworzyć, założyć i prowadzić swoją własną kolekturę lotto

Jak otworzyć własną kolekturę?

Totalizator Sportowy Spółka z o.o. to 17 Oddziałów terenowych w całej Polsce. Jesteśmy największą Spółką zajmującą się grami liczbowymi i loteriami pieniężnymi na polskim rynku. Dysponujemy siecią prawie 11 tys. punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju. Stworzyliśmy największą sieć sprzedaży działającą w czasie rzeczywistym (system on-line).

W związku z dużym zainteresowaniem w obszarze prowadzenia punktów sprzedaży gier liczbowych i loterii pieniężnych uprzejmie informujemy, że Totalizator Sportowy jest zainteresowany uruchamianiem nowych kolektur w lokalizacjach o dużym potencjalne sprzedażowym oraz wysokiej estetyce, prowadzonych przez aktywną kadrę sprzedawców. Oferty mogą składać podmioty gospodarcze dysponujące lokalem i prowadzące w nim własną działalność gospodarczą.  • Informacje dotyczące procesu uruchamiania nowego punktu sprzedaży znajdą Państwo w Pakiecie informacyjnym dla Oferentów. Są tu dokładnie, krok po kroku, opisane wszystkie etapy zakładania własnej kolektury.
  • Oferty należy składać pod adresem właściwego dla danej miejscowości Oddziału Totalizatora Sportowego. Dane kontaktowe znajdziesz  tutaj.

Totalizator Sportowy zastrzega sobie prawo do subiektywnego wyboru Oferenta. Spółka nie będzie przyjmowała żadnych reklamacji lub interwencji. Współpraca będzie odbywała się w oparciu o umowę agencyjną z wynagrodzeniem prowizyjnym.

Opis pobrany z http://www.lotto.pl

Jeśli są państwo zainteresowani założeniem własnej kolektury lotto, to zapraszam do udziału w dyskusji na Forum lotto, gdzie można podzielić się swoim doświadczeniem, uwagami oraz spostrzeżeniami! Oczywiście najaktualniejsze i najciekawsze informacje znajdziecie Państwo na stronie głównej naszego serwisu » lotto.